Dantų balinimas

Veiksmingas, efektyvus ir saugus

Mūsų asortimente rasite namuose, grožio salonuose ir odontologijos kabinetuose skirtų naudoti produktų. Jeigu norite savo klientams pasiūlyti dantų balinimo paslaugą, susipažinkite su mūsų verslo klientams skirtu startiniu paketu.

Jei norite patogiai balinti dantis savo namuose, mūsų namuose naudoti skirti dantų balinimo produktai užtikrins efektyvų ir neskausmingą balinimo rezultatą.

Hammaste Valgendamine Kodus Joi Hammaste valgendamine

Klientų mėgstamiausi

Namuose dantis balinti skirtas rinkinys JOI

2Naudodami mūsų namų komplektą, per 5 dienas galite gauti iki 10 baltesnių dantų atspalvių!.

JOI dantų balinimo rinkinys dviems

Populiariausias mūsų produktas!
Užsisakykite rinkinį sau ir
artimajam!

Dantų balinimas namuose


Balti dantys suteikia pasitikėjimo! Kad šypsena išliktų ryški, labai svarbu rūpintis savo dantimis ir burnos higiena. Jeigu norite turėti žavią baltą šypseną, rekomenduojame saugų dantų balinimą, kurį nesudėtinga atlikti namuose ir kuris, palyginus su odontologijos klinikomis, yra žymiai palankesnės kainos. Mūsų produktai atitinka Europos Sąjungoje nustatytas taisykles ir juose yra tik 0,1 % vandenilio peroksido.

Koks skirtumas tarp balinimo gelių, kurių sudėtyje yra vandenilio peroksido ir vandenilio peroksido neturinčių balinimo gelių?

Dantų balinimas namuose pastaraisiais metais tapo labai populiarus, nes dantys ir dantenos, kurie yra veikiami balinimo gelio, netampa jautrūs ar skausmingi.

Stomatologijos kabinetuose dėl stipraus oksiduojančio poveikio dantų balinimo geliuose ilgai buvo naudojamas vandenilio peroksidas (Hydrogen Peroxide). Balinimo geliai, kuriuose yra didelis vandenilio peroksido kiekis, procedūros metu neturi liestis su dantenomis, nes gali jas pažeisti. Be to, vandenilio peroksidas daro dantis labai jautrius ir gali sukelti mikroįtrūkimus.

Todėl buvo sukurti balinimo geliai, kurių sudėtyje yra naujos veikliosios medžiagos. Pavyzdžiui, naudojant balinimo gelius, kurių veikliosios medžiagos yra natrio karbonatas ir karbamido peroksidas, nereikia specialaus pasiruošimo, o balinimo procedūrą gali atlikti bet kuris asmuo namų sąlygomis.

Todėl jums nebereikia stomatologijos kabinetams ir personalui mokėti didelių pinigų, o balinimo produktai tapo visiems prieinami.

Dažnai užduodami klausimai
Greitas ir saugus

Sukūrėme efektyvius, bet saugius dantų balinimo produktus dantų balinimui namuose. Vietoj vandenilio peroksido pagrindinė mūsų balinimo gelio veiklioji medžiaga yra natrio perkarbonatas (Sodium Percarbonate).

Ant kapų naudojamas gelis yra malonaus skonio, procedūra nekenksminga, o balinimo rezultatas greitai matomas. Dantų balinimo gelių „JOI White“ sudėtis nepažeidžia dantų ir dantų emalės. Mūsų balinimo produktai yra greitai veikiantys, o dantis galima pašviesinti iki dešimties atspalvių.

Balinimo gelio sudėtis užtikrina baltesnius dantis, pašalina patamsėjimus ir dėmes. Ir, svarbiausia, jis balina nepažeisdamas dantų struktūros ir dantenų.

Kiek laiko laikosi rezultatas? Balinimo kursą rekomenduojame pakartoti kas du ar tris mėnesius. Jeigu ką tik balinote dantis, tą pačią dieną negerkite ir nevalgykite tamsių ar raudonų gėrimų ir patiekalų. Taip pat procedūros atlikimo dieną nerūkykite.

Dantų balinimas